Slimcea – suplement diety

Image

Innowacyjny środek będący przełomem rynkowym jeżeli chodzi o walkę z nadwagą. Lata wytężonej pracy naukowców, testy ponad 1000 substancji aktywnych oraz różnych kompilacji składnikowych doprowadziły w końcu do wyodrębnienia unikatowej receptury Slimcea

Więcej

Błonnik jabłkowy – dostępny wkrótce

Image

Błonnik jabłkowy otrzymywany jest z wyselekcjonowanych części wytłoków skórek jabłek przez wieloetapowe oczyszczenie, rozdrabnianie i mikronizację a następnie pasteryzację. Mikronizacja cząsteczek powoduje zwiększenie powierzchni czynnej błonnika, co w istotny sposób wpływa na wzrost jego bioaktywności. Produkt nie zawiera konserwantów, przeciwzbrylaczy i innych dodatkowych substancji chemicznych.

Błonnik owsiany – dostępny wkrótce

Image

Błonnik owsiany jest całkowicie naturalnym koncentratem otrzymywanym z obłuszczonego ziarna owsa, poddanego obróbce hydrotermicznej. Produkt nie zawiera konserwantów, przeciwzbrylaczy i innych dodatkowych substancji chemicznych.

Błonnik owsiany z betaglukanem – dostępny wkrótce

Image

Błonnik owsiany jest całkowicie naturalnym koncentratem otrzymywanym z obłuszczonego ziarna owsa, poddanego obróbce hydrotermicznej, następnie skomplikowanemu procesowi wyodrębnienia z ziarna frakcji bogatych w beta-glukan (bez użycia środków chemicznych). Produkt nie zawiera konserwantów, przeciwzbrylaczy i innych dodatkowych substancji chemicznych.

Więcej

Inulina z korzenia cykorii – dostępna wkrótce

Image

Inulina nazywana białym złotem, jest naturalnym węglowodanem, materiałem zapasowym wielu roślin, nie trawionym przez ludzkie enzymy. Ma postać białego, bezwonnego proszku o wysokiej czystości.

Więcej

Podwójne uderzenie w cellulit – dostępny wkrótce

Image

Prace nad innowacyjnym produktem redukującym przyczyny i skutki cellulitu są w ostatniej fazie. Będzie to przełom w tego typu preparatach z uwagi na podwójne działanie od wewnątrz i na zewnątrz. Z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa stosowania, produkt jest badany przez wyspecjalizowane laboratoria pod kątem zachowania maksymalnego bezpieczeństwa stosowania.

Więcej

Wspomaganie układu immunologicznego – dostępny wkrótce

Image

Produkt wzmacniający odporność organizmu oraz redukujący wolne rodniki jest w trakcie formulacji.

Mieszanka wspomagająca oczyszczanie układu trawiennego – dostępny wkrótce

Image

Produkt mający zastosowanie w oczyszczaniu układu trawiennego ze złogów i substancji balastowych. Niezależne instytucje naukowe przygotowują ocenę skuteczności i bezpieczeństwa stosowania produktu. Planowany termin wdrożenia I kwartał 2014r.