Kim jesteśmy

o nas

Specjalizujemy się w badaniach naukowych z zakresu fizjologii żywienia człowieka, suplementacji diety oraz dermokosmetyki. Rozwijamy szczególnie te obszary nauki, które przyczyniają się do skutecznej i bezpiecznej redukcji nadwagi, zmianie profili żywieniowych oraz zahamowaniu zmian i starzenia się komórek skóry.

Nasz zespół badawczo-rozwojowy składa się z wysokiej klasy specjalistów z zakresu nauk biologicznych, farmaceutycznych, oraz fizjologii. Wzrastająca liczba osób z otyłością i problemami dermokosmetycznymi stała się dużym problem społecznym. Staramy się rozwijać szczególnie te obszary prac naukowych i laboratoryjnych, które pozwalają skutecznie i bezpiecznie pomagać w redukcji nadwagi, a tym samym przyczyniać się do poprawy stanu zdrowia. 

Nasze zasady

Jako odpowiedzialny producent suplementów diety oraz przodująca firma w zakresie rozwoju nauk biotechnologicznych i farmaceutycznych czujemy się zobowiązani do promowania etyki w nauce i biznesie, dołączając przy tym do grona czołówki światowej pod względem odpowiedzialności korporacyjnej, przestrzegania praw człowieka i ochrony środowiska. Jesteśmy zaangażowani w promowanie badań zdrowia, które spełniają najwyższe standardy jakości i etyki.

Rozwijamy obszary interdyscyplinarne, innowacyjne i integracyjne tych badań, bazując na kwestiach etycznych odnoszących się do zdrowia konsumentów. Nasz wewnętrzny kodeks etyczny zawiera zbiór zasad nienormowanych przepisami prawa

  • Szanujemy środowisko naturalne
  • Dbamy o zrównoważony rozwój
  • Edukujemy w zakresie profilaktyki zdrowotnej
  • Dbamy o rozwój nauki
  • Dobro pacjenta jest najważniejsze
  • Promujemy zasady etyki


Misja Firmy

Naszą domeną są badania naukowe z zakresu biotechnologii i farmacji. Dzięki nim ciągle powstają kolejne innowacyjne produkty. Tworzymy z pasją dla Ciebie. Zadbajmy wspólnie o Twoje zdrowie i urodę. 

prof. dr Luigio Vescucci - CEO